Школа вашої мрії — яка вона? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: admin, Ullyana, max 
Форум » Обговорення » Форум Гусятинської ЗОШ » Школа вашої мрії — яка вона?
Школа вашої мрії — яка вона?
КатяОлДата: Четвер, 02.02.2012, 19:09 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Модераторы
Репутація: 0
Статус: Offline
У кожного із нас, мабуть, є мрії про те, у якій школі ми б хотіли навчатися. Особисто я, мрію, щоб у школі був великий басейн, шкільне радіо, у кожному класі, щоб був телевізор, у спортзалі – роздягальні з душевими кабінками, також щоб у школі було невеличке кафе з м'якими диванчиками, де можна було б поласувати морозивом та тістечками. А ще хотілося, щоб був живий куточок, де було б багато-багато живих тваринок. Ось така вона – школа моєї мрії! А ви про яку школу мрієте? smile

(^_^)Дата: Четвер, 02.02.2012, 20:00 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Школа моєї мрії велика і красива. Спортивний центр з великим басейном. Красивий парк кругом школи. Є їдальня де смачно готують. Учні часто їдуть на екскурсії, до музеїв і театрів. Є добрі і чуйні, викладачі такі як в нашій школі.:)

Повідомлення відредагував (^_^) - П`ятниця, 03.02.2012, 22:51

DianKaДата: Четвер, 02.02.2012, 23:32 | Повідомлення # 3
Рядовий
smile Школа моєї мрії є така?Дуже,дуже велика кругом школи були різні квіти-це рози,хризонтеми,ромашки і всі найкращі!!!У середині школи коли заходити щоб двері були всі в золуті,було два спор smile зала,один щоб робити різні зарядки,а другому щоб був басейн і нас вчили плавати.По всіх класах щоб були замісь дошки плазма на які можна показувати щось про тварин і все інше,замісь зошитів були ноодбуки на яких можна все бачити!!!Це школа моєї мрії

КарінаДата: П`ятниця, 03.02.2012, 15:47 | Повідомлення # 4
Рядовий
Школа моєї мрії є велика просторна,з новими компютерами,з якими діти могли гратися під час перерв,з басейном,хорошою їдальня,щоб була велика зала з мякими кріслами на яких би можна було можна сидіти дітям під час перерв!!!Ось така моя школа мрії! smile

AnnAДата: П`ятниця, 03.02.2012, 21:08 | Повідомлення # 5
Рядовий
Школа моєї мрії є великою, просторою з великими коридорами,щоб біля школи був великий басейн,смачна їдальна,щоб були великі просторі класи і великий широкий спортзал.

Дуся_7Дата: Вівторок, 07.02.2012, 18:07 | Повідомлення # 6
Рядовий
Мріяти можна дуже довго, але так то я хочу щоб: школа в якій я б навчалася була в середині ніжного відтінку кольору, мала багато елементів української символіки, мала свій гімн та прапор)) Також щоб було добре забезпечений спортивний інвентар в спортивному залі, адже для дітей важливий спорт, також щоб була їдальня де ми будемо споживати корисну та смачну їжу =) Ще дуже б хотілося відвідувати красиві місця нашої України biggrin

Форум » Обговорення » Форум Гусятинської ЗОШ » Школа вашої мрії — яка вона?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Хмаринка світлин
Ми на карті Google
Наше опитування
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 90
Прогноз погоди
Статистика
Моя IP
Для перегляду сайту рекомендується використовувати браузери Mozilla Firefox, Opera або Google Chrome

50.16.17.16