Головна » Файли » До уваги » Для батьків

Звернення до батьків
21.03.2016, 15:48

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

ДО БАТЬКІВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

З початку поточного року на території Хмельниччини виникло 113 пожеж проти 66 за аналогічний період минулого року, на яких виявлено загиблими дев’ять осіб, із них дитина, травмовано дві людини. На пожежах знищено та пошкоджено 101 будівлю, 15 одиниць автотракторної техніки, 21 тону кормів. Прямі збитки від пожеж склали понад 421 тис. грн., побічні – понад 1 млн. грн. Основними причинами пожеж, від яких гинули люди, є: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки під час влаштування та експлуатації печей, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електропобутових приладів, а також пустощі дітей із вогнем. Особливу увагу звертаємо на те, що кількість пожеж у сільській місцевості зростає – 64 проти 40, в містах та селищах міського типу – 48 проти 26.

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Для батьків | Додав: muza
Переглядів: 210 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Хмаринка світлин
Ми на карті Google
Наше опитування
Без чого Ви б не обійшлися у житті?
Всього відповідей: 58
Прогноз погоди
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Моя IP
Для перегляду сайту рекомендується використовувати браузери Mozilla Firefox, Opera або Google Chrome

54.166.212.152